PRZYŁĄCZ SIE DO AKCJI

#dobreporzadki

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

Fundacja Sue Ryder

PRZEKAŻ 1% LUB DOKONAJ WPŁATY

Inne sposoby wsparcia

#dobreporzadki

Decyzja, prosty gest i już płynie pomoc. Tak w praktyce działają #dobreporzadki. Wielu z nas ma w sobie głębokie pragnienie czynienia dobra. Czasami wystarczy tylko stworzyć dogodne warunki, by wyzwolić ten potencjał. Po to jest właśnie akcja #dobreporzadki. Chcemy pokazać, jak łatwe i często bezkosztowe (!) może być wspieranie innych, jak wiele dobrego może stać się dzięki sklepom charytatywnym Sue Ryder. Niezależnie od tego, czy przekazujesz dary, czy kupujesz - zawsze pomagasz!

akcja

Każdy może pomóc!

Może masz coś, czego nie używasz, w sam raz do podarowania Fundacji?

Dołącz
1956
początek

działalności Fundacji w Polsce

1992
rok założenia

pierwszego sklepu charytatywnego w Polsce

100
% zysków

przekazanych na cele statutowe Fundacji

5
sklepów

charytatywnych w Warszawie

Fundacja w liczbach

Nada się wiele, ale nie wszystko

Ubrania, obuwie, książki, płyty CD, DVD, winyle, zabawki, biżuteria, drobne AGD, ozdoby, meble - to wszystko jest w naszych sklepach bardzo mile widziane, z przeznaczeniem zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. A to jedynie drobny wycinek długiej listy…

dobre sklepy

Nasza idea

Zmieniają się ludzie, narzędzia pracy, kanały komunikacji, ale pomysł na sklepy charytatywne Fundacji Sue Ryder jest stały. I w swojej prostocie nadal genialny. Trudno wyobrazić sobie prostszy i przyjemniejszy sposób pomagania. Z jednej strony można przekazać rzeczy, których się nie używa. Z drugiej można coś kupić z bardzo atrakcyjnej cenie. Pieniądze ze sprzedaży przekazywane są na wsparcie potrzebujących, a i środowisko ma się lepiej, bo rzeczy dłużej pozostają w obiegu (nie trafiają do śmieci i nie trzeba produkować tak wielu nowych). Naprawdę genialne.

Fundacja Sue Ryder

Działania w Polsce sięgają 1956 r. – to wtedy Sue Ryder rozpoczęła ponad 60-letnią misję w naszym kraju, budując w pierwszej kolejności domy pomocy. Na początku Sue Ryder wspierana była przez wolontariuszy, w tym więźniów obozów koncentracyjnych, weteranów wojennych i ich rodziny. Od 1991 r. Fundacja zarejestrowana jest już w Polsce, a od 2004 r. posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.

a

What You Need to Know About VoteStart

The perfect way to get a head start in your upcoming political campaign.

 
2976 Washington St
San Francisco, CA 94115
 

Follow us:

Chip in now, every dollar helps in the crtical final moments of this campaign.

Fiona Anderwood